Průběžné výsledky ze závodní sezony 2015

5.12.2015 Martinik

Hanka Volfová na MS vybojovala v obrovské konkureci skvělé 5.místo v kategorii ženy.
Moc gratulujeme Hance, trenérce Gabriele a choreografce Lucii !








7.-8.11. České Budějovice - III.VT

11 - 13 let

Karolínka Šenková 4.místo
Eva Ondrejíčková   5.místo
Lucka Žišková       13.místo
Naty Ripak              16.místo

Eva + Lucka             4.místo


14-16 let ženy

Barča Holá               3.místo
Sofi Mikušová          4.místo
Verča Stádníková   5.místo
Valerie Fedorova    6.místo




24.-25.10.  MČR - Ml. Boleslav


tým
Barča Müllerová, Terka Kouřímská, Hanka Volfová    4.místo

ženy
Hanka Volfová   3.místo

Všem gratulujeme za skvělé výkony, děkujeme za reprezentaci Akademie aerobiku a Hance držíme pěsti na MS, které proběhne počátkem prosince na ostrově Martinik.




17.- 18.10.  Ostrava - II.VT

14-16 let

Žofie Císařová               1.místo
Adéla Hotová                   4.místo
Kačka Bártová                 8.místo

17 a více let

Kačka Bártová, Kája Zikmundová a Gabča Kasperová    2.místo


10.-11.10.Louny - II. a III.VT

II.VT

11-13 let ženy

Terka Jurdíková 12.místo
Chiara Vaccino 15.místo


14-16 let ženy

Žofi Císařová 1.místo
Adélka Hotova 2.místo
Kačka Bártová 8.místo


17 a více let týmy

Kačka,Kája,Gabča 4.místo



III.VT

8-10 let ženy

Lucinka Gürtlerová 22.místo
Verunka Slívová 27.místo


11-13 let ženy

Karolínka Šenková 3.místo
Lucka Žišková 10.místo
Naty Ripak 19.místo


14-16 let ženy

Sofi Mikušová 2.místo
Valerie Fedorova 3.místo
Barča Holá 4.místo
Verča Stádníková 11.místo




3.- 4.10.  I. VT - Kladno
17 a více let

týmy
Barča Müllerová, Terezka Kouřímská a Hanka Volfová                3.místo 

 

26.-27.9. Praha Petřiny - II.VT

11-13 let

Terezka Jurdíková       2.místo
Chiara Vaccino             15.místo


14-16 let

Žofie Císařová               1.místo
Adéla Hotová                   6.místo
Kačka Bártová                 9.místo

17 a více let

 Jana Kočková                7.místo




19. - 20.9. - Semily - III.VT


11-13 let

Karolína Šenková              5.místo
Natalia Ripak                      9.místo
Lucie Žišková                    13.místo
Eva Ondrejíčková             14.místo

tým - Eva Ondrejíčková    3.místo
          a Lucie Žišková

14- 16 let

Sofie Mikušová                 2.míso 
Barbora Holá                     3.místo
Valeriya Fiodarava           4.místo 

 




6.-7.6. Mladá Boleslav - II.VT

11-13 let

Terezka Jurdíková       17.místo
Chiara Vaccino             19.místo


14-16 let

Žofie Císařová               1.místo


ME 14.5.2015

Hanka Volfová vybojovala bronzovou medaili v kategorii ženy



16.-17.5. Varnsdorf  III.VT
 

8-10 let

Lucie Gürtlerová           18.místo
Verča Slívová                 23.místo

11-13 let

Karolína Šenková             5.místo
Lucie Žišková                    16.místo
Eva Ondrejíčková              9.místo
Natalia Ripak                    15.místo

tým - Eva Ondrejíčková    4.místo
          a Lucie Žišková

14- 16 let

Barbora Holá                    3.místo
Veronika Stádníková        1.místo
Valeria Fiodarava             4.místo


8.-9.5. Hradec Králové - II.VT

11-13 let

Terezka Jurdíková       16.místo
Chiara Vaccino             25.místo


14-16 let

Žofie Císařová               1.místo
Adélka Hotová               7.místo

17 a více let

Jana Kočková                3.místo

1.5. Semily - I. VT - 3.nominační závod

17 a více let

ženy
Hanka Volfová                                                      2.místo - nominace na MS

týmy
Barča Müllerová, Terezka Kouřímská a Hanka Volfová                3.místo

14-16 let

Eva Dobešová                                                                                       13.místo


25.- 26.4. Zlín III.VT
 

8-10 let

Karolína Havlíková           6.místo

11-13 let

Karolína Šenková             5.místo
Lucie Žišková                    6.místo
Eva Ondrejíčková             10.místo

tým - Eva Ondrejíčková    3.místo
          a Lucie Žišková

14- 16 let

Barbora Holá                    2.místo
Veronika Stádníková        6.místo
Sofie Mikušová                 9.místo
Valeria Fiodarava             7.místo
 



18.-19.4. Praha - Petřiny- II.VT

11-13 let

Terezka Jurdíková       13.místo
Chiara Vaccino            16.místo


14-16 let

Žofie Císařová               1.místo
Adélka Hotová               3.místo
Kačka Bártová               8.místo


17 a více let

Jana Kočková                1.místo



11.4. Brno  - I. VT - 2.nominační závod

17 a více let

ženy
Hanka Volfová                                                      2.místo - nominace na ME

týmy
Barča Müllerová, Terezka Kouřímská a Hanka Volfová                3.místo




28.3. Ostrava - I.VT - 1.nominační závod

17 a více let

Hanka Volfová     2.místo



21.-22.3. Ostrava II.VT

11-13 let

Terezka Jurdíková       13.místo
Chiara Vaccino            15.místo

14-16 let

Žofie Císařová               3.místo
Adélka Hotová               4.místo
Kačka Bártová               7.místo

17 a více let

Kája Zikmundová, Gabča Kasperová, Kačka Bártová      3.místo



















14.-15.3. Praha Petřiny III.VT
 

8-10 let

Karolína Havlíková           5.místo
Veronika Slívová              24.místo

11-13 let

Karolína Šenková             7.místo
tým - Eva Ondrejíčková
          a Lucie Žišková       7.místo

14- 16 let

Veronika Stádníková        8.místo
Sofie Mikušová                10.místo
 



7.-8.3. I.VT Kladno

14-16 let

Eva Dobešová                      5.místo




21.2. III. VT OSTRAVA

14-16 let

Barbora Holá                       7.místo
Sofie Mikušová                    9.místo
Veronika Stádníková         11.místo