Aerobic Cup Kladno, Brno, Havlíčkův Brod

Aerobic Cup Havlíčkův Brod 14.-15.5. 2011

Juniorky

Týmy : Pavelková Lucie, Smíšková Kateřina, Palková Kateřina                   4.místo
Týmy:  Müllerová Barbora, Kouřímská Tereza, Leštinová Dita                     7.místo

Senioři

Hana Volfová                                                      4.místo
Gabriela Ziková                                                  9.místo
Kristýna Stupková                                             11.místo
Petr Jánský                                                         4.místo

Tým : Gabriela Ziková, Veronika Stupková, Iveta Pokáčková                    7.místo



Aerobic a fitness Cup Kladno 26.-27.3.2011


Juniorky

Ženy: Jana Kočková                                                                                             9.místo

Týmy : Pavelková Lucie, Smíšková Kateřina, Palková Kateřina                   4.místo
Týmy:  Müllerová Barbora, Kouřímská Tereza, Leštinová Dita                     6.místo

Fitness tým : Jana Kočková, Katka Palková, Kateřina Smíšková
                        Terezka Klečková, Veronika Podzimková, 
                        Nikola Baumrukrová                                                                    9.místo



Senioři

Tereza Zámostná                                              4.místo
Hana Volfová                                                      6.místo
Kristýna Stupková                                              9.místo
Veronika Kubíčková                                        13.místo

Daniel Komarov                                                 3.místo


Aerobic a fitness Cup Brno 8.-10.4.2011


Juniorky :

Týmy : Pavelková Lucie, Smíšková Kateřina, Palková Kateřina                   4.místo
Týmy:  Müllerová Barbora, Kouřímská Tereza, Leštinová Dita                     6.místo

Senioři

Hana Volfová                                                      4.místo
Gabriela Ziková                                                  8.místo
Ivetka Piskáčková                                             14.místo

Daniel Komarov                                                 3.místo